Friday, 8 December 2017

Auction Hampel Living

Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis
Detailabbildung: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis

Lot 3193 / Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis

Detail images: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis Detail images: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis Detail images: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis Detail images: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis Detail images: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis Detail images: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis Detail images: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis

3193

31,3 x 20 x 4 cm.

Catalogue price € 200 - 300 Catalogue price€ 200 - 300  $ 225 - 338
£ 170 - 255
元 1,516 - 2,274
₽ 14,508 - 21,762

Vindiciae Arboris Genealogicae Auguste Gentis Carolino-Boicae Contra Sistema Authoris Geneographi, München MDCCXXX (1730). Druckerei Maria Magdalena Riedlin. Frontispiz mit Kupferstich. Ledereinband. Ex Libris Dr. A. Hämmerle. Rest. und Alterssp. (11201549) (12)