Friday, 8 December 2017

Auction Hampel Living

Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis
Detailabbildung: Vindiciae Arboris Genealogicae Augustae Gentis

3193

31,3 x 20 x 4 cm.

Catalogue price € 200 - 300 Catalogue price€ 200 - 300  $ 227 - 341
£ 178 - 267
元 1,562 - 2,343
₽ 14,322 - 21,483

Vindiciae Arboris Genealogicae Auguste Gentis Carolino-Boicae Contra Sistema Authoris Geneographi, München MDCCXXX (1730). Druckerei Maria Magdalena Riedlin. Frontispiz mit Kupferstich. Ledereinband. Ex Libris Dr. A. Hämmerle. Rest. und Alterssp. (11201549) (12)