Friday, 8 December 2017

Auction Hampel Living

Plinianae exercitationes von Claudius Salmasius
Detailabbildung: Plinianae exercitationes von Claudius Salmasius

Lot 3197 / Plinianae exercitationes von Claudius Salmasius

Detail images: Plinianae exercitationes von Claudius Salmasius Detail images: Plinianae exercitationes von Claudius Salmasius Detail images: Plinianae exercitationes von Claudius Salmasius

3197

43 x 28 x 9,5 cm.

Catalogue price € 200 - 300 Catalogue price€ 200 - 300  $ 227 - 341
£ 178 - 267
元 1,554 - 2,331
₽ 15,134 - 22,701

Claudius Salmasius, Plinianae exercitationes in Caji Julii Solini Polyhistora, Tomus I, Utrecht MDCLXXXIX (1689), Frontispiz mit kleinem Kupferstich. Punzierter Pergamenteinband.
Rest. und Alterssp., minimal besch. (11201548) (12)