Friday, 16 September 2011

Auction Modern Art & Russian Art

Imperator Alexander II.

1270
Imperator Alexander II.

Aquarellierte Lithografie.
39 x 27 cm.
Um 1855. (8315619)

Catalogue price € 220 - 300 Catalogue price€ 220 - 300  $ 239 - 327
£ 193 - 264
元 1,722 - 2,349
₽ 15,507 - 21,147